Theatervoorstelling Lege Ogen

Datum activiteit: 
maandag, 8 februari, 2010 (Gehele dag)

Op dinsdag 9 februari gingen ook wij, de leerlingen van de eerste graad, naar de schouwburgzaal van het CCG om er de voorstelling ‘Lege ogen’ te bekijken.

Het verhaal gaat over het meisje Hannah en ze is 13 jaar. Op haar moeder kan ze niet rekenen, want ze is manisch depressief. Maar er is nog iets met Hannah, want ze is verliefd op een jongen van 16 jaar en hij heet Surfboy.
De voorstelling is een bewerking van het jeugdboek ‘Lege ogen’. Het verhaal gaat over willen en niet kunnen, schaamte en durven, alleen en binnen zijn, samen en buiten zijn.
Leven met een ouder die geestelijk ziek is, is ook een actueel thema.

Het was een heel speciaal verhaal omdat er maar twee personen op het podium stonden. Toch was het de moeite om er naar te kijken.
Charlotte Cloet en Larissa Verfaillie, 1 Handel B

De theatervoorstelling was gewoonweg tof en interessant, want zo kon je ook eens zien hoe het er in een ander gezin aan toe kan gaan.

Er was het meisje Hannah en ze was 13 jaar. Met haar mama had ze een probleem, want ze was depressief en Hannah begreep het allemaal niet zo goed. In het verhaal werd Hannah verliefd op Surfboy, die heel geliefd was bij de meisjes. Hannahs mama werd dan opgenomen in een ziekenhuis en ze lag er op de afdeling Z.

Op het einde van het stuk ontmoette de mama Surfboy en Hannah mocht samen met hem muziek maken. Aan een triest verhaal kwam dan toch nog een goed einde.
Dieter Messiaen en Jaron Sintubin, 1 Handel A